Over ons

Onze vacatures

vacaturesOp dit moment zijn we op zoek naar mensen voor de onderstaande vacatures. Wil jij je op een andere manier voor onze vereniging inzetten? Neem dan contact op met onze vrijwilligerscoördinator Marijn van Manen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). Wellicht vinden we ook voor jou ook een taak die je voldoening geeft en past bij je mogelijkheden!

Wil je liever eerst meer algemene informatie over de mogelijkheden voor vrijwilligerswerk? Vul dan het informatieformulier in.

Al onze vacatures zijn onbezoldigde functies met een vergoeding op declaratiebasis.

Webredacteur

Webredacteuren

Onze webredacteuren hebben het schrijven van content voor de website en de SBN Nieuwsbrief als hoofdtaak. Het is een taak die je vanuit huis kunt verrichten. Vind jij het leuk om te schrijven en heb je ongeveer twee uur in de week tijd?  

Bekijk de taakomschrijving voor webredacteuren